PurSina , پورسینا PurSina , پورسینا PurSina , پورسینا PurSina , پورسینا PurSina , پورسینا

صفحه اصلی

مأموریت مهم : تأمین سلامت شما

گسترش راهکارهای اصولی جهت حفظ سلامت

شرکت داروسازی پورسینا در سال ۱۳۳۸ تأسیس گردید . این مجموعه که بنای اولیه آن در تهران گذاشته شده فعالیت خود را در ابتدا با تولید ۱۵  نوع دارو آغاز نمود . پس از مدتی ، این لابراتوار به منطقه‌ی صنعتی فعلی واقع در جاده مخصوص تهران – کرج منتقل گردید و مدتی بعد ، هم راستا با توسعه‌ی صنعت داروسازی در کشور ، تهیه‌ی فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی را به جمع تولیدات خود اضافه نمود .
این شرکت از سال ۱۳۷۱ به بعد تولید داروهای گیاهی استاندارد را به محصولات دارویی خود افزوده    به طوری که درحال حاضر ۷۰  قلم داروی شیمیایی و ۱۷  قلم داروی گیاهی را تولید می‌نماید .
درحال حاضر لابرتوار داروسازی پورسینا با در اختیار داشتن ۱۰ دکتر داروساز به علاوه کادر مجرب فنی دستگاههای پیشرفته تحقیقاتی ، آزمایشها ، ماشین آلات مدرن و فضای گسترده‌ی تولید به عنوان یکی از پیشگامان صنعت داروسازی کشور در حال فعالیت بوده و با تلاش بی وقفه در حال گسترش  همه جانبه تحقیقات خود جهت تولید داروهای جدید شیمیایی و گیاهی دیگری است که در آینده نزدیک به سیستم دارویی کشور عرضه خواهند شد .
شرکت پورسینا برای پیشرفت در زمینه‌ی صنعت داروسازی و تحقیقات دارویی و کلینیکی علاوه بر    به کارگیری امکانات و ظرفیتهای فنی و تخصصی خود ، ارتباط نزدیکی را با مراکز دانشگاهی ، تحقیقاتی و متخصصین صنعت داروسازی برقرار نموده و تاکنون بیش از ۲۰ طرح تحقیقاتی و کلینیکی را مورد حمایت خود قرار داده است .
سعی و تلاش و همت همه دست اندرکاران این مجموعه بر آن است تا محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی عرضه نمایند تا علاوه بر ارائه دادن داروهایی با کیفیت بالا و ایده آل در بازار دارویی کشور ، امکان عرضه جهانی آنها را نیز فراهم آورد .